Wakacje w Egipcie - Taba, Hotel Hilton Taba Resort 5*

Malowniczo położony hotel na granicy Egiptu, Izraela, Jordanii oraz Arabii Saudyjskiej, tuż przy pięknej piaszczystej plaży...

 

 


OBIEKT DOSTĘPNY PRZEZ CAŁY ROK!

CENA JUŻ OD 2089 PLN/OS.!!!

 

 

ZAPYTAJ O SZCEGÓŁY!

 

{rsform 5}

Położenie
Hotel usytuowany jest bezpośrednio przy złocistej plaży. Leży on na granicy 4 państw Egiptu, Izraela, Jordanii oraz Arabii Saudyjskiej. Obiekt oddalony jest 220 km od lotniska w Sharm El Sheikh, 25 km od lotniska w Tabie oraz 5 km od Ejlatu. Hotel posiada usprawnienia oraz pokoje dla osób niepełnosprawnych na wózkach.


Hotel
Hotel oferuje 342 pokoje typu DBL o wysokim standardzie. Do dyspozycji gości: 2 baseny w tym 1 dla dzieci, który jest podgrzewany w okresie zimowym, pokój gier, pralnia, hotelowe centrum handlowe, dyskoteka, bezprzewodowy dostęp do internetu, przechowalnia bagażu, fryzjer, salon piękności, wymiana walut, serwis pokojowy oraz plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo goście mogą korzystać z wypożyczalni samochodów oraz sali konferencyjnej.


Pokoje
Hotel posiada gustownie i funkcjonalnie urządzone pokoje wyposażone w łazienkę, WC, minilodówkę, TV-SAT, telefon, Wi-Fi, suszarkę do włosów, radio, klimatyzację. Pokoje z balkonem dostępne są tylko przy opcji "pokój z widokiem na morze" (za dodatkową opłatą).


Wyżywienie

Hotel posiada formułę All Inclusive obejmującą 3 posiłki dziennie podawane w restauracji głównej Palm Court:
-Sniadanie w godz 06.30 -11.00;
- obiad w godz 13.00 - 15.30
- kolacja w godz 18.30 -22.00
przekaski w ciagu dnia serwowane w barze na plazy w godz 12.30 -14.30 oraz 16.00 -do zachodu słonca
Wszystkie napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkoholowe : piwo oraz wino - są podawane w szklankach lub kieliszkach w godz 11.00 -23.00 w poszczególnych barach :
Rainbow Bar , Plam Court( tylko podczas posiłków ) oraz Pirates Bar
Napoje takei jak Espresso , cappuccino , świeże soki , importowane wino, likiery , szampan etc nie są objęte formułą all incl

Lody podawane w godz 14.00 do zachodu słońca w barze przy basenie
Ponadto hotel oferuje Restauracje oraz bary a la carte (działajce poza systemem all incl) :
Casa Taba - restauracja Włoska
Marhaba - restauracja Orientalna
Nelson Village Pub - restauracja Amerykańska


Sport i relaks
Hotel dla gości pragnących aktywnie spędzać wypoczynek przygotował bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną. Do dyspozycji jest centrum nurkowe, centrum windsurfingu, narty wodne, żaglówki oraz snorkling. Dodatkowo ośrodek posiada boisko do siatkówki, tenis stołowy, salę gimnastyczną, bilard, korty tenisowe.


Możliwości zakwaterowania
Pokoje dwuosobowe; Pokoje dwuosobowe + dostawka dla dziecka; Pokoje dwuosobowe + dostawka dla osoby dorosłej; Pokoje jednoosobowe.


Wycieczki fakultatywne


Góra Mojżesza i Klasztor Św.Katarzyny

Nocne wejście na Górę Mojżesza (2285 m.n.p.m.) Trasa ok. 2,5 godziny, oglądanie wschodu słońca. Zejście i zwiedzanie Klasztoru Św. Katarzyny.
40,00 USD/dorośli, 20,00 USD/dzieci

Jerozolima

Przyjazd do Taby, przekroczenie granicy, przejazd nad Morze Martwe, kąpiel w morzu, przejazd i zwiedzanie Betlejem. Przejazd do Jerozolimy, na Górę Oliwną z której rozciąga się wspaniała panorama na starą Jerozolimę. Zwiedzanie: Droga Krzyżowa/od 5 stacji/, Kościół Grobu Pańskiego, Grób Króla Dawida, Wieczernik, Ściana Płaczu. Powrót autokarem z Jerozolimy do Sharmu. Obiad jest wliczony w cenę./Jesli maja Panstwo:paszport tymczasowy, paszport innego kraju niz Polska, pochodzenie inne niz polskie,pieczatki krajow arabskich w paszporcie, prosimy o zgloszenie tego rezydentowi przed wykupieniem wycieczki/
115,00 USD

Kair - autobusem

Zwiedzanie Muzeum Egipskiego, Piramid, Sfinksa. Lunch. Czas wolny na bazarze Khan El Khalili. Obiad w cenie.
85,00 USD/dorośli, 45,00 USD/dzieci

Kair - samolotem
Zwiedzanie Muzeum Egipskiego, Piramid, Sfinksa, Cytadeli z Meczetem Alabastrowym. Czas wolny na bazarze El Khan Khalili, obiad w cenie.
300,00 USD

Kair (2 dni)
Zwiedzanie Muzeum Egipskiego, Piramid, Sfinksa. Czas wolny na bazarze El Khan Khalili. Wieczorem kolacja na statku na Nilu połączona z występami. Nocleg w hotelu. Drugiego dnia zwiedzanie Dzielnicy Koptyjskiej, cytadeli z Meczetem Alabastrowym.
270,00 USD

Klasztor Św.Katarzyny
Wyjazd rano i przejazd do Klasztoru Św. Katarzyny (ok. 3 godz.) Zwiedzanie Klasztoru, lunch. Czas wolny w Dahab.
40,00 USD/dorośli, 20,00 USD/dzieci

Łódź podwodna
Podziwianie przepięknych raf koralowych z łodzi zanurzonej na głębokości około 3 m.
55,00 USD/dorośli, 30,00 USD/dzieci

Motocyklowe safari na pustyni

Przejazd przez pustynie na czterokołowych motocyklach. Postój na herbatę w beduińskim namiocie w Abu Galum.
55,00 USD

Petra 1 dzień - łódź + autokar
Zwiedzanie biblijnego miejsca, gdzie Mojżesz podczas wędrówki z Izraelitami w poszukiwaniu Ziemi Świętej uderzył laska w skałę, z której wypłynęła woda. Miejsce to nazywane Źródłem Mojżesza i leży w miejscowości Wadi Musa...następnie zwiedzanie najpiękniejszej perły Bliskiego Wschodu – Petry – antycznego miasta nabetejczyków wykutego w skale. Dzieło natury i rąk ludzkich. Zobaczymy tam najciekawsze miejsca takie jak Skarbiec, grobowce królewskie, pałace, teatr rzymski itp.....Obiad wliczony jest w cenę.
250,00 USD/dorośli, 235,00 USD/dzieci

Sea Trip
Nurkowanie z maską na rafach koralowych. Obiad i napoje bezalkoholowe w cenie. Sprzęt do nurkowania: 40 L.E.
55,00 USD/dorośli, 30,00 USD/dzieci

Wielkie Safari
Przejazd samochodem terenowym. Pływanie w Blu Hol. Przejażdżka na wielbłądach (1,5 h) w rezerwacie przyrody. Beduiński obiad. Pływanie i oglądanie raf koralowych. Safari na pustyni. Wizyta w oazie. Czas wolny w Dahab.
65,00 USD/dorośli, 30,00 USD/dzieci
 

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner