Wycieczki Brazylia - plaże Salvadoru i magiczne Rio de Janeiro

 

Ciepła woda i złoty piasek, przyjaźni ludzie, zewsząd rozbrzmiewająca muzyka, pokazy capoeiry, smakołyki kuchni, czy można chcieć czegoś więcej... ?

 

 

 

 

 

  • Wyjazd indywidualny
  • Oferta dostępna przez cały  rok!
  • Cena od 9 490 PLN, skalkulowana przy min. 2 osobach!
  • Przy większej ilości osób, atrakcyjniejsza cena!
  • Wszystkie programy układamy według Państwa życzenia!

 

  

Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę.
Imię i nazwisko*
Proszę podać dane osoby kontaktowej.
Telefon*
Proszę wpisać tylko cyfry
E-mail*
Proszę wpisać poprawny adres email.
Data wyjazdu*
Please select a date when we should contact you.
Długość pobytu
Ilość osób dorosłych
Prosze wpisać cyfrę
Ilość dzieci do 12 lat
Proszę wpisać cyfrę
Dodatkowe informacje
Invalid Input
*
To pole jest wymagane

 

BRAZYLIA Plaże Salvadoru i magiczne Rio de Janeiro 9 dni!!

 

W ramach ceny imprezy zapewniamy Państwu następujące usługi: Przelot na trasie Warszawa – Paryż – Rio de Janeiro i v.v. samolotem rejsowym linii lotniczych AIR FRANCE, Przelot na Tarsie Rio de Janeiro – Salvador de Bahia – Rio de Janeiro samolotem rejsowym linii lotniczych TAM BRAZIL, Wszystkie transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko zgodnie z programem ( serwis prywatny), 6 nocy w Brazylii w tym:

A / 3 noce w Rio de Janeiro w hotelu GOLDEN TULIP REGENTE 4*; zakwaterowanie w pokojach podwyższonej kategorii tj. superior

B / 3 noce wypoczynku w okolicach miasta Salvador de Bahia w hotelu IBEROSTAR BAHIA 4*+; zakwaterowanie w pokoju kategorii podstawowej, Podczas pobytu w Rio de Janeiro 3 posiłki dziennie zgodnie z programem przy czym napoje do obiadów i kolacji płatne są dodatkowo, Podczas wypoczynku w hotelu IBEROSTAR BAHIA pakiet All Inclusive, pakiet ubezpieczeniowy KL + NW, opiekę polskiego pilota.

1 dzień spotkanie z pilotem na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa paszportowo-bagażowa, odlot do Paryża, przylot do Paryża, odlot do Rio de Janeiro.

2 dzień
przylot do Rio. Przejście na terminal krajowy, odprawa biletowo – bagażowa, odlot do Salvador de Bahia, przylot do Salvadoru. Transfer (ok. 1 godziny) do hotelu IBEROSTAR BAHIA. Zakwaterowanie w systemie All Inclusive, nocleg.

3-4 dzień pobyt wypoczynkowy; fakultatywnie możliwość pół-dniowej wycieczki do miasta Salvador de Bahia.

5 dzień po śniadaniu, ok. godz. 07.45 wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Salvador de Bahia. Odprawa biletowo – bagażowa, odlot do Rio o godz. 11.35. Przylot do Rio o godz. 13.45. Transfer do hotelu GOLDEN TULIP REGENTE 4* przy plaży Copacabana. Zakwaterowanie, wieczorem kolacja w lokalnej restauracji z pokazem samby, nocleg.

6 dzień po śniadaniu całodniowe zwiedzanie Rio, w programie m.in. przejazd pociągiem na górę Corcovado ze słynnym posągiem Chrystusa; ze szczytu góry roztacza się wspaniały widok na miasto – plaże Sao Conrado, Leblon, Ipanemę i Copacabana, obiad w lokalnej restauracji, wjazd kolejką linową na Górę zwaną Głową Cukru (395 m n.p.m.), skąd zobaczyć można panoramę zatoki Guanabara, powrót do hotelu. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji, nocleg.

RIO DE JANEIRO
Rio de Janeiro jest stolicą stanu o tej samej nazwie oraz drugim co do wielkości, po Sao Paulo, miastem kraju. Nazwa miasta wywodzi się od pomyłki portugalskiego żeglarza Gaspara de Lemos, który odkrywając w 1502r. Zatokę Guanabara był przekonany, że jest to ujście dużej rzeki. Jako że działo się to w miesiącu styczniu, miejsce nazwał Rio de Janeiro (Rzeka Styczniowa). Pierwszą osadę na tym terenie założyli w 1555r. Francuzi. Do 1567r. trwał zaparty spór między Francuzami a Portugalczykami, którzy ostatecznie przekształcili Rio de Janeiro w dobrze prosperujące miasto, pełniące od 1763r. funkcję stolicy kolonii, a później niepodległej Brazylii. Do rozwoju Rio przyczynił się port obsługujący region uprawy trzciny cukrowej, a także , nieco później, „gorączka złota”, która owładnęła Minas Gerais. Obecnie Rio de Janeiro nie jest już stolicą kraju, nadal jednak pełni funkcję wielkiego centrum kulturalnego: jest jedną ze światowych stolic mody, miejscem, gdzie powstają znane zespoły muzyczne, gdzie żyją uznani aktorzy, piosenkarze i literaci. Tu też skupiają się cechy całego kontynentu południowoamerykańskiego, m.in. upodobanie i miłość do zabawy, tańca, muzyki i piłki nożnej. Wszystko to powoduje, że Rio jest turystycznym centrum sprowadzającym do Brazylii największą liczbę zagranicznych turystów. Zamknięcie między wodą a górami powoduje, że Rio przez wielu uznawane jest za jedno z najpiękniej położonych miast świata. Przepiękna panorama miasta rozpościera się przede wszystkim z góry Corcovado oraz wzgórza zwanego „Głową Cukru”.

7 dzień
po śniadaniu całodniowa wycieczka do Petropolis, niewielkiego miasta malowniczo położonego w górach, które było letnią siedzibą brazylijskich cesarzy i arystokratów. Szczególnie upodobał je sobie Piotr II – ostatni cesarz Brazylii, którego Pałac Letni i muzeum oglądać można w Petropolis. Podczas wycieczki obiad w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu w Rio, kolacja i nocleg w hotelu.

8 dzień śniadanie w hotelu, wykwaterowanie o godz. 11.00 Około godziny 14.45 transfer na lotnisko. Odprawa biletowo – bagażowa, odlot do Paryża o godz. 17.50.

9 dzień
przylot do Paryża o godz. 08.35 ( czasu lokalnego). Odlot do Warszawy o godz. 09.40. Przylot do Warszawy o godz. 11.55.


Cena nie zawiera: zwyczajowych napiwków dla bagażowych i przewodników lokalnych, napojów do obiadów i kolacji podczas pobytu w Rio de Janeiro, wycieczki fakultatywnej do miasta Salvador podczas wypoczynku w hotelu IBEROSTAR BAHIA.

 

>>Więcej informacji o Brazylii<<

 

Powyżej podane zostały orientacyjne ceny przelotów (od osoby w dwie strony). Są to najniższe możliwe taryfy. Ostateczna cena przelotu zostanie potwierdzona po założeniu imiennej, niezobowiązującej, wstępnej rezerwacji lotniczej.

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner