ZACHODNIA KANADA & ALASKA + wypoczynek na statkuŚnieżne szczyty, zachwycająca natura & tygodniowy rejs...

 

 

 

 

 

 

  • Wyjazd indywidualny
  • Oferta dostępna przez cały rok!
  • Cena ok. 20 500 PLN, skalkulowana przy min. 4 osobach!
  • Przy większej ilości osób, atrakcyjniejsza cena!
  • Wszystkie programy układamy według Państwa życzenia!

 

Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę.
Imię i nazwisko*
Proszę podać dane osoby kontaktowej.
Telefon*
Proszę wpisać tylko cyfry
E-mail*
Proszę wpisać poprawny adres email.
Data wyjazdu*
Please select a date when we should contact you.
Długość pobytu
Ilość osób dorosłych
Prosze wpisać cyfrę
Ilość dzieci do 12 lat
Proszę wpisać cyfrę
Dodatkowe informacje
Invalid Input
*
To pole jest wymaganeW ramach programu wyjazdu oferujemy Państwu następujące usługi:
    * Przelot główny na trasie Kraków – Frankfurt – Vancouver i v.v. LUFTHANSA;
    * Przelot wewnętrzny na trasie Fairbanks – Vancouver samolotami rejsowymi lini lotniczych Northwest, w klasie ekonomicznej;
    * 10 nocy podczas programu objazdowego – część lądowa;
    * 7 nocy podczas rejsu statkiem;
    * program turystyczny zgodny z programem;
    * transfery zgodne z programem;
    * wyżywienie zgodne z programem;
    * Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków podczas pobytu za granicą w SIGNAL IDUNA S.A oraz ubezpieczenie SKI a także TK i choroby przewlekłe;
    * Opiekę przedstawiciela lokalnego biura podróży w języku angielskim.


1 dzień KRAKÓW - FRANKFURT - VANCOUVER
Odprawa paszportowo – bagażowa na lotnisku w Krakowie na dwie godziny przed odlotem. Odlot do Frankfurtu, przylot do Frankfurtu, odlot do Vancouver, przylot do Vancouver. Transfer do hotelu.

2 dzień VANCOUVER - SWARTZ BAY - VANCOUVER

Śniadanie w hotelu. Ok. godziny 09.00 spotkanie z przewodnikiem w lobby hotelu. Transfer na terminal promowy Tswaassen. Rejs promem do Swartz Bay.
Zwiedzaniemiasta Victoria. Amerykański magazyn podróżniczy Condé Nast Traveler uznał Victorię za jedno z 10 miast na świecie, które należy odwiedzić. Nazwa nawiązuje do imienia królowej i ery wiktoriańskiej, o której zresztą przypominają liczne herbaciarnie, flagi brytyjskie, dudziarze, puby i imitacje obiektów z czasów imperialnych. Po zwiedzaniu czas wolny na lunch we własnym zakresie i poznawanie tego urokliwego miejsca we własnym zakresie. Powrót do hotelu ok. godziny 17.00.

3 dzień VANCOUVER

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i ok. godziny 09.00 spotkanie z przewodnikiem w lobby hotelu. Półdniowe zwiedzanie miasta. W programie Stanley Park, Wyspa Granville, Park Queen Elizabeth, historyczne Gastown, Chinatown, ulica Robsont, Zatoka English, Canada Place (miejsce Expo ’86), Prospect Point i most Lions Gate. Lunch.
Kolejną atrakcją będzie spacer po podwieszanym moście Capilano. Długi na 137 m i wiszący 70 m ponad wąwozem, ze wzmocnionych stalowymi linami desek z czerwonego cedru i z poręczami po obu stronach. Most huśta się pod stopami, najlepiej więc idąc, nie patrzeć pod nogi, tylko podziwiać piękny starodrzew (rainforest) i wartki strumień na dole. W dalszej części transfer pod Grouse Mountain i przejażdżka kolejką linową. Ze szczytu (kwadrans samochodem od centrum) jak rok długi można podziwiać widok niezwykły - spotkanie morza i gór. Z wysokości prawie 1200 m widać też miasto i piękny park na zboczach góry.
Ok. godziny 15.30 transfer do portu i wejście na statek Celebrity Millenium. O godzinie 17.45 wypłynięcie z portu na 8 dniowy rejs (7 nocy).

4 - 9 dzień REJS STATKIEM

Rejs statkiem wg poniższego programu:
Inside Passage, Ketchikan- Alaska, Juneau- Alaska, Skagway- Alaska, Icy Strait Point, Hubbard Glacier

10 dzień SEWARD
Ok. godziny 03.00 w nocy statek wpłynie do portu Seward. Po przejściu kontroli bezpieczeństwa i kontroli wizowej, transfer do hotelu. Transfer po uprzednim telefonie concierge na statku do hotelu, nr telefonu 907-224-7116. Zakwaterowanie w hotelu.
Śniadanie od 08.00 – 10.00. Dzień wolny na poznawanie uroków miasteczka we własnym zakresie. Miasto Seward znane jako "brama do Parku Narodowego Kenai Fjords" zostało założone w 1903 r. przez inżynierów kolejowych jako oceaniczna przystań oraz centrum załadunkowe.

11 dzień SEWARD - FIORDY KENAI - ANCHORAGE
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Pozostawienie bagaży głównych w przechowalni hotelu. Wyjazd na całodniową wycieczkę Kenai Fiords Tour. Rejs statkiem spacerowym po oceanie do parku narodowego fiordów Kenai. Podziwianie krajobrazów, morskiej fauny (lwy morskie, foki, wieloryby, wydry morskie, orły bieliki) oraz lodowców schodzących bezpośrednio do wody.
Proszę zabrać ciepłe ubranie, na wodzie może być chłodno. Powrót do hotelu ok. 17.30, obiad we własnym zakresie i odebranie bagaży. O godzinie 18.30 sprzed hotelu odjecie autobus do Anchorage, miejsce w autokarze – serwis regularny. Przyjazd do Anchorage ok. 21.30, przystanek przy Egan Center. Zakwaterowanie w hotelu.

12 dzień ANCHORAGE
Śniadanie. Dzień wolny. Wejście do Anchorage Heritage Museum w cenie wyjazdu.

13 dzień ANCHORAGE - DENALI

Wczesne śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. O godzinie 07.10 przejście na dworzec kolejowy lub krótki przejazd taksówka.
Przejazd pociągiem Denali Gold Star Train do Parku Narodowego Denali. Czas przyjazdu o godzinie 15.35. Transfer parkowym shuttle bus do Mckinley Chalets. Zakwaterowanie i odebranie pasów na wycieczkę Tundra Wildlife, która odbędzie się w dniu jutrzejszym. Godzina rozpoczęcia wycieczki będzie potwierdzona na pasach.

14 dzień DENALI

Śniadanie 07.15 – 08.00. O godzinie 08.30 wyjazd z hotelu na lokalne lotnisko. O godzinie 09.00 lot helikopterem nad Parkiem Denali i górą McKinley. Czas lotu ok. 50 minut. (wymagany ciepły ubiór).
Powrót do hotelu ok. godziny 10.15. Miedzy 13.00 a 15.30 wyjazd na kilkugodzinną wycieczkę TUNDRA WILDLIFE (dokładna godzina na passach). Na terenie parku narodowego obserwacja krajobrazów gór Alaska i zwierząt: niedźwiedzie grizzly, renifery karibu, muflony, łosie, a przy odrobinie szczęścia orły przednie i wilki Powrót do hotelu.

15 dzień DENALI - FAIRBANKS
Śniadanie. Czas wolny na eksploracje parku do godziny 13.00. Wykwaterowanie z hotelu i transfer na dworzec kolejowy. przyjazd na stacje. Przejazd pociągiem DENALI GOLD STAR do Fairbanks.
Po przyjeździe  transfer do hotelu i zakwaterowanie.

16 dzień FAIRBANKS
Śniadanie. Czas wolny do godziny 12.00. Około południa wyjazd z hotelu do Anaktuvuk Pass Village. Od godziny 13.00 uczestnictwo w Arctic Anaktuvuk Pass Adventure (min wizyta u Eskimosów). Wyjazd powrotny do hotelu ok. godziny 18.00.

17 dzień FAIRBANKS

Śniadanie. Dzień wolny w Fairbanks.

18 dzień FAIRBANKS - VANCOUVER - MONACHIUM

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer Airport Shuttle na lotnisko. Wylot z Fairbanks. Przylot do Vancouver. Wylot do Monachium.

19 dzień MONACHIUM - KRAKÓW

Przylot do Monachium. Wylot z Monachium. przylot do Krakowa.

Cena nie zawiera:
- Napiwków dla obsługi hotelu, bagażowych, przewodników, kierowców
- napoi do lunchy i kolacji
- wydatków natury osobistej
- innych świadczeń nie zawartych w programie


UWAGA! Na terytorium Kanady bez wiz mogą wjeżdżać tylko Polacy, posiadający paszporty biometryczne. Osoby, które nie posiadają paszportu biometrycznego, a planują podróż do Kanady będą musiały uzyskać wizę na pobyt czasowy. Polskie paszporty biometryczne wydawane są od 28 sierpnia 2006 roku. Dokument ten ma bordową okładkę, napis w języku polskim: "Unia Europejska" oraz "Rzeczpospolita Polska", na środku godło RP, a w dolnej części napis: "paszport" w języku polskim, angielskim i francuskim.
 

 

>>Więcej informacji o Kanadzie<<

 


Powyżej podane zostały orientacyjne ceny przelotów (od osoby w dwie strony). Są to najniższe możliwe taryfy. Ostateczna cena przelotu zostanie potwierdzona po założeniu imiennej, niezobowiązującej, wstępnej rezerwacji lotniczej.

 

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner