Kostaryka- powiew historii i zapach drzewa różanego...Majestatyczne posągi Majów, dla odważnych krokodylowe safari, dla ceniących wypoczynek cudowne plaże, a dla wszystkich zapach drzewa różanego...

 

 

 

 

 

  • Wyjazd indywidualny
  • Oferta dostępna przez cały rok!
  • Cena od 10 080 PLN, skalkulowana przy min. 4 osobach!
  • Przy większej ilości osób, atrakcyjniejsza cena!
  • Wszystkie programy układamy według Państwa życzenia!

 

Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę.
Imię i nazwisko*
Proszę podać dane osoby kontaktowej.
Telefon*
Proszę wpisać tylko cyfry
E-mail*
Proszę wpisać poprawny adres email.
Data wyjazdu*
Please select a date when we should contact you.
Długość pobytu
Ilość osób dorosłych
Prosze wpisać cyfrę
Ilość dzieci do 12 lat
Proszę wpisać cyfrę
Dodatkowe informacje
Invalid Input
*
To pole jest wymagane


Kostaryka- Powiew historii i drzewa różanego...
 

Świadczenia zawarte w cenie:

    * przelot na trasie Warszawa –Amsterdam – Panama City – San Jose samolotem rejsowym linii lotniczych KLM & COPA AIRLINES;

    * wszystkie transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko ( serwis prywatny);

    * 14 nocy (5 nocy podczas objazdu + 9 wypoczynku w Guancaste) w Kostaryce w tym : 1 nocleg w hotelu COSTA RICA MARIOTT 5* BB (ze śniadaniem w formie bufetu), 2 noce w ARENAL NARAYA HOTEL & GARDENS BB, 2 noce w FONDA VELA HOTEL 3,5* BB, 5 nocy hotelu w Guancaste: OCCIDENTAL GRAND PAPAGAYO 5* AI (wszystko w cenie)

    * program turystyczny według niżej zamieszczonego + wszystkie wstępy do zwiedzanych obiektów i parków narodowych ( serwis prywatny);

    * opieka przedstawiciela lokalnego biura podróży w języku angielskim.1 dzień WARSZAWA - AMSTERDAM - PANAMA CITY- SAN JOSE
Odprawa paszportowo – bagażowa na lotnisku w Warszawie najpóźniej na 2 godziny przed odlotem, odlot do Amsterdamu, przylot do Amsterdamu, odlot do Panama City. Przylot do Panama City o godzinie, wylot do San Jose, przylot do San Jose. Transfer do hotelu COSTA RICA MARIOTT, zakwaterowanie.

2 dzień ARENAL - LA FORTUNA

Śniadanie w hotelu. O godzinie 10:00 transfer do Parku Narodowego Arenal, na terenie którego znajduje się największy czynny wulkan Kostaryki Arenal Volcano. 4 godzinny przejazd na koniach do wodospadu La Fortuna. Zakwaterowanie w hotelu ARENAL NAYARA.

3 dzień LOS CHILES

Śniadanie w hotelu. Transfer (około 1,5 godz.) do Los Chiles, 2 mile od granicy z Nikaraguą. Safari łodziami przez lasy deszczowe oraz ogromne pastwisko Cano Negro Marsh, które jest największą wylęgarnia dzikiego ptactwa w Kostaryce a także możliwością zobaczenia wielu gatunków małp, iguan, żółwi oraz krokodyli. Transfer do hotelu, nocleg.

4 dzień MONTEVERDE CROSSING

Śniadanie w hotelu. Transfer łodzią do Monteverde Crossing. Odkrywanie objętych ochroną lasów deszczowych wraz z wieloma ciekawymi gatunkami roślin: orchidei, winorośli a także krystalicznie przejrzystych strumieni i wulkanów.

5 dzień MONTEVERDE CROSSING
Pośniadaniu transfer na Podniebny Spacer po wiszących mostach, platformach i ścieżkach w lesie deszczowym. Powrót do hotelu, nocleg.

6 dzień GUANCASTE
Po śniadaniu transfer do miejscowości wypoczynkowej Guancaste. Zakwaterowanie w hotelu.

7 – 14 dzień GUANCASTE
Pobyt wypoczynkowy w Guancaste. Możliwość wzięcia udziału w wycieczkach fakultatywnych.
 

OCCIDENTAL GRAND PAPAGAYO 5* AI

 

 

Położenie: kompleks hotelowy ulokowany na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku tuż przy plaży, na terenie prowincji Guanacaste, w zatoce Papagayo. Hotel oferuje również codziennie transfery na prywatną wyspę z urokliwą plażą - oddaloną o 10 minut jazdy łodzią – na miejscu klub plażowy, ręczniki, parasole i leżaki oraz centrum sportów wodnych.


Do dyspozycji gości:
300 pokoi, 3 restauracje (serwująca posiłki w formie bufetu – główna oraz restauracje a la carte serwujące posiłki kuchni włoskiej i azjatyckiej), 3 bary, basen z wydzieloną częścią dla dzieci, 2 jacuzzi, klub przy plaży, klub animacyjny prowadzący działalność w ciągu dnia przy basenie i na plaży, a wieczorem organizujący program artystyczny, centrum sportów niezmotoryzowanych i zmotoryzowanych, punkt taxi, punkt wynajmu samochodów, centrum medyczne, opieka nad dziećmi, pralnia, sklep z pamiątkami

Pokoje:
klimatyzowane z łazienką (suszarka do włosów), balkonem lub tarasem, telefonem, TV SAT, mini barem, sejfem. Oferta katalogowa obejmuje zakwaterowanie w pokojach typu standard. Pokoje wyższej kategorii dostępne są na zamówienie i za dopłatą.

Pakiet all inclusive: 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego stołu, kolacja także w restauracjach a la carte (wymagana rezerwacja), przekąski serwowane w ciągu dnia, nieograniczona ilość napojów oraz drinków alkoholowych serwowanych w barach hotelu (trunki lokalne), wino serwowane do kolacji, cotygodniowe cocktail - party organizowane przez dyrekcję hotelu, korzystanie z niezmotoryzowanych sportów wodnych (kajaki, nurkowanie rekreacyjne), lekcje nurkowania z akwalungiem w basenie, korzystanie z kortów tenisowych i siłowni, działalność rekreacyjna prowadzona w ciągu przez hotelowych animatorów oraz wieczorny program rozrywkowy.

 


15 dzień GUANCASTE - SAN JOSE - PANAMA CITY - AMSTERDAM

Wykwaterowanie z hotelu oraz transfer na lotnisko w San Jose na około 3 godziny przed wylotem do Panama City. Odlot do Panama City o godzinie, przylot do Panama City, wylot do Amsterdamu.
 
16 dzień AMSTERDAM - WARSZAWA

Przylot do Amsterdamu, wylot do Warszawy, przylot do Warszawy.

CENA NIE ZAWIERA:

• taksy wylotowej z San Jose (opłata pobierana na lotnisku) – ok. 20 USD
• zwyczajowych napiwków dla bagażowych i przewodników lokalnych
 

>>Więcej informacji o Kostaryce<<

 

Powyżej podane zostały orientacyjne ceny przelotów (od osoby w dwie strony). Są to najniższe możliwe taryfy. Ostateczna cena przelotu zostanie potwierdzona po założeniu imiennej, niezobowiązującej, wstępnej rezerwacji lotniczej.

 

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner