Polinezja!!!!

     Tahiti, Przylądek Wenus, wulkaniczna Wyspa Moorea, plantacja ananasów, Tiki Village  Huahine, plantacja wanilii,  Bora-Bora - "Perła   Pacyfiku"...

 


 

INDYWIDUALNIE PRZYGOTUJEMY TWÓJ WYJAZD NA KAŻDY WYBRANY TERMIN!!!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY JUŻ DZIŚ!

 

Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę.
Imię i nazwisko*
Proszę podać dane osoby kontaktowej.
Telefon*
Proszę wpisać tylko cyfry
E-mail*
Proszę wpisać poprawny adres email.
Data wyjazdu*
Please select a date when we should contact you.
Długość pobytu
Ilość osób dorosłych
Prosze wpisać cyfrę
Ilość dzieci do 12 lat
Proszę wpisać cyfrę
Dodatkowe informacje
Invalid Input
*
To pole jest wymagane


1 DZIEŃ WARSZAWA – LOS ANGELES

Zbiórka na lotnisku. Spotkanie z pilotem. Wręczenie dokumentów podróży. Przelot do Papeete (Tahiti) przez Los Angeles.


2 DZIEŃ LOS ANGELES – PAPEETE

Przylot do Papeete (Tahiti) Transfer do hotelu. Odpoczynek. Tahiti to największa, najbardziej zaludniona wyspa Polinezji Francuskiej. Powstała z połączenia dwóch, obecnie wygasłych wulkanów – Tahiti Nui i Tahiti Iti, które oddziela jedynie wąski przesmyk. Wyspa otoczona jest przepiękną laguną, a wybrzeże pokryte czarnym, wulkanicznym piaskiem. Centralna część wyspy ze szczytami powyżej 2000 m, wodospadami i grotami jest przyrodniczym rajem. Urokowi scenerii uległ francuski malarz Paul Gauguin, który spędził na Tahiti kilka lat, by ostatecznie osiąść na pobliskich Markizach. Dla chętnych po południu możliwość wyjścia do centrum miasta. Papeete jest stolicą Polinezji Francuskiej, gdzie mieszczą się budynki rządowe, ponadto katedra, ratusz oraz ciekawy, barwny targ, na którym można zakupić lokalne produkty. Kolacja i nocleg.


3 DZIEŃ CZARNE PLAŻE TAHITI, MUZEUM GAUGINA

Śniadanie. Wyjazd na całodzienną wycieczkę po wyspie. Zobaczymy: Przylądek Wenus - miejsce przybycia pierwszych Europejczyków, Arahoho Blow Hole - aktywny gejzer, wodospad, Muzeum Paula Gaugina. Spacer po niewielkim Ogrodzie Botanicznym - okazja do zapoznania się z miejscowymi gatunkami flory. Na koniec odwiedzimy jedno z ceremonialnych miejsc pierwotnych mieszkańców Tahiti. Kolacja i nocleg.


4 DZIEŃ TAHITI – MOOREA

Śniadanie. Przelot na Moorea, wulkaniczną wyspę w kształcie trójzębu, położoną zaledwie 17 km od Tahiti. Ze względu na otaczającą ją rafę koralową wyspa jest doskonałym miejscem do uprawiania różnorodnych sportów wodnych. Białe, piaszczyste plaże przyciągają wielu turystów. W pobliżu wyspy (przy odrobinie szczęścia) można spotkać delfiny, a w okresie od lipca do października pojawiają się wieloryby ze swymi młodymi, które podpływają w okolice rafy. Na wyspie znajduje się 8 szczytów (najwyższy 1207 m n.p.m.), położonych wśród zieleni i tropikalnej przyrody. Zakwaterowanie. Odpoczynek na plaży. Kolacja i nocleg.


5 DZIEŃ MOOREA – RAJSKA SCENERIA
Śniadanie. Plażowanie i dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub sportów wodnych (dodatkowo płatne na miejscu) Kolacja i nocleg w hotelu na wyspie Moorea.


6 DZIEŃ MOOREA– PLANTACJA ANANASÓW

Śniadanie. Wyjazd na całodzienną wycieczkę po wyspie. Udamy się do zatok: Cooka oraz Opunohu. Ze wzgórza Belvedere podziwiać będziemy wspaniały widok na turkusowe wody laguny. Odwiedzimy plantację ananasów. W południe udamy się do Tiki Village, gdzie w tradycyjnej zabudowie wioski- skansenu weźmiemy udział w pokazie tańców polinezyjskich oraz tradycyjnego sposobu przygotowania i gotowania potraw w dziurach w ziemi. Po lunchu, odpoczynek. Kolacja i nocleg.


7 DZIEŃ MOOREA – RELAKS - SPORTY WODNE

Śniadanie. Plażowanie. Dla chętnych możliwość skorzystania ze sportów wodnych (fakultatywnie - dodatkowo płatne na miejscu). Kolacja i nocleg.


8 DZIEŃ MOOREA – HUAHINE

Śniadanie. Przelot na Huahine. Huahine to grupa dwóch wysp (Huahine Nui na północy oraz HuahineIti na południu) położonych ok. 170 km na północny-zachód od Tahiti, należąca do Wysp Towarzystwa. Obie wyspy oddzielone są wąskim kanałem oraz dwiema zatokami - Zatoką Maroe i Zatoką Bouvoyne. Nazwa w języku tahitańskim oznacza kobietę w ciąży. W części północnej Huahine Nui znajduje się jezioro Fauna Nui. Obie wyspy są górzyste, ale o łagodnych zboczach, otoczone laguną i odcięte od morza przez rafę koralową. Na Huahine uprawia się wanilię, melony i banany. Transfer do hotelu. Odpoczynek na plaży. Kolacja i nocleg.


9 DZIEŃ HUAHINE - PLANTACJA WANILII

Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę po wyspie (pół dnia). Zobaczymy turkusowe wody, odwiedzimy plantację wanilii oraz zobaczymy dawne miejsce ceremonialne Polinezyjczyków. Ponadto pojedziemy do urokliwej wioski rybackiej. Powrót do hotelu. Po południu dalsze delektowanie się urokami plaży. Kolacja i nocleg.


10 DZIEŃ HUAHINE – PLAŻOWANIE

Śniadanie. Plażowanie i możliwość skorzystania ze sportów wodnych oraz wycieczek lokalnych (fakultatywnie - dodatkowo płatne na miejscu). Kolacja i nocleg.


11 DZIEŃ HUAHINE – BORA-BORA

Śniadanie. Przelot na Bora Bora. Położona 280 km na północny-zachód od Tahiti wyspa, nazywana jest „Perłą Pacyfiku”, co idealnie oddaje jej niezwykłe piękno. Turkusowa laguna z różnorodną i wielobarwną fauną sprzyja nurkowaniu, wycieczkom łodziami i innym sportom wodnym. Białe, piaszczyste plaże są idealnym miejscem na wypoczynek. Podczas II wojny światowej wojska amerykańskie posiadały tu swoje bazy lotnicze, jednak po zakończeniu wojny wielu żołnierzy, urzeczonych pięknem miejsca, nie chciało powrócić do domu. Swoją światową reputację Bora-Bora zawdzięcza także licznym artystom, malarzom i pisarzom, którzy szukali tu spokoju i wytchnienia. Transfer do hotelu. Odległość pomiędzy lotniskiem a hotelem pokonamy katamaranem lub motorówką Przepłyniemy nieprawdopodobnie błękitną laguną, której kolor wydaje się nierzeczywisty. Następnie dalszy przejazd minibusem. Zakwaterowanie. Odpoczynek. Kolacja i nocleg.


12 DZIEŃ BORA-BORA - TURKUSOWA LAGUNA

Śniadanie. Udamy się na niezapomnianą wycieczkę po lagunie. Wypłyniemy motorówką do miejsc, gdzie podziwiać będziemy bogatą faunę i florę morską (pływanie z maską). Możliwość popływania wśród płaszczek i rekinów. Odpoczynek na białych plażach, polinezyjski lunch. Kolacja i nocleg.


13 DZIEŃ BORA-BORA – PERŁA PACYFIKU
Śniadanie. Plażowanie i możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatne na miejscu). Transfer na lotnisko. Przelot do Papeete. Kolacja i nocleg.


14 DZIEŃ BORA-BORA – PAPEETE - LOS ANGELES
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Europy przez Los Angeles.


15 DZIEŃ WARSZAWA

Powrót do kraju.
 


CENA OBEJMUJE:

- bilet lotniczy na trasie Warszawa - Los Angeles - Papeete - Warszawa wraz z opłatami lotniskowymi
- przeloty wewnętrzne
- transfery z i na lotniska
- transport autobusem lub minibusem, łodziami
- zakwaterowanie w hotelach 4*, w pok. 2-os., dopłata do pok. 1-os. 1585 EUR/os.
- posiłki według programu
- wycieczki na wyspy wg programu
- bilety wstępu do obiektów ujętych w programie
- opiekę polskojęzycznego pilota podczas trwania całej imprezy
- ubezpieczenie NNW, KL i bagaż


CENA NIE OBEJMUJE:
- innych świadczeń niż wymienione powyżej oraz wydatków natury osobistej, napiwków
- kosztu wizy amerykańskiej


UWAGA: Cena skalkulowana dla grupy min. 16 osób. W przypadku mniejszej liczby Uczestników cena imprezy może ulec zmianie.
Program ma charakter ramowy i może ulec zmianie w zależności od okoliczności, warunków lokalnych lub uzgodnień z pilotem.
Zawsze przedstawimy alternatywną propozycję lub zamienimy kolejność zwiedzania.

Uwaga - ze względu na przelot do LA, przy zapisie należy posiadać wizę amerykańską lub złożyć pełną dokumentację w celu jej otrzymania. Koszt uzyskania wizy oraz pośrednictwo nie są wliczone w cenę
. 

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner