Hong Kong- Australia- Nowa ZelandiaWarszawa - Londyn - Hong Kong - Makao - Adelajda - Melbourne - Cairns - Kuranda - Wielka Rafa Koralowa - Ayers Rock - Sydney - Góry Błękitne Blue Mountains - Christchurch - Fiordland - Queenstown - Rotorua - Auckland - Hong Kong - Frankfurt - Warszawa

 

 

 

 

  • Wyjazd indywidualny!
  • Oferta dostępna przez cały rok!
  • Cena od 15 880 PLN, skalkulowana przy min. 4 osobach!
  • Przy większej ilości osób, atrakcyjniejsza cena!
  • Wszystkie programy układamy według Państwa życzenia!

 

 

Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę.
Imię i nazwisko*
Proszę podać dane osoby kontaktowej.
Telefon*
Proszę wpisać tylko cyfry
E-mail*
Proszę wpisać poprawny adres email.
Data wyjazdu*
Please select a date when we should contact you.
Długość pobytu
Ilość osób dorosłych
Prosze wpisać cyfrę
Ilość dzieci do 12 lat
Proszę wpisać cyfrę
Dodatkowe informacje
Invalid Input
*
To pole jest wymagane1 dzień

Odprawa paszportowo – bagażowa na lotnisku w Warszawie najpóźniej na 2 godziny przed odlotem.  Wylot do Hong Kongu.

2 dzień

Przylot do Hong Kongu, transfer do hotelu w centrum wyspy Kowloon. Zakwaterowanie. Czas wolny na odpoczynek po podróży. Wieczorem polecamy spacer na nabrzeże, skąd podziwiać można niesamowity pokaz laserowy na wieżowcach wyspy Hong Kong. Nocleg.
 
3 dzień

Wyjazd z hotelu na całodniową wycieczkę do Makao
MAKAO (MACAU) było kolonią portugalską do roku 1999. Po przejściu pod zwierzchnictwo chińskiej uzyskało status Specjalnego regionu Administracyjnego . program całodniowej wycieczki obejmuje ok. godzinny rejs z Hongkongu do Makao a następnie zwiedzanie autokarowe. Podczas wycieczki obiad. Czas trwania wycieczki ok. 10 godzin. Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień

Wyjazd z  hotelu EATON na półdniowe zwiedzanie miast – w programie m.in. wizyta w świątyni buddyjskiej oraz wyjazd na punkt widokowy Victoria Peak, skąd rozpościera się piękna panorama miasta. Czas trwania wycieczki ok. 4,5 godziny. Powrót do hotelu EATON. Po południu czas do własnej dyspozycji. Ok. godz. 20.00 wykwaterowanie i o godz. 20.20 transfer z hotelu na lotnisko. Odprawa biletowo – bagażowa, odlot do Melbourne. Przylot do Melbourne. Transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

5 dzień
Wyjazd z hotelu na całodniową wycieczkę (czas trwania ok. 13 godzin) Great Ocean Road – przepiękną linią brzegową stanu Victoria, wijącą się wzdłuż fal oceanu. W programie m.in. zatoka i port Filipa, plaża Bells (znana jako jedno z najlepszych na świcie miejsc do surfingu), zatoka Apollo Bay, spacer po lesie tropikalnym na terenie Parku narodowego Otway Rainforest a na koniec wizyta w Parku Narodowym Port Campbell, znanym z niesamowitych formacji skalnych pochodzenia wulkanicznego, z których najsłynniejsze to 12 Apostołów ( wystające z oceanu skalne iglice). Powrót do hotelu, nocleg.

6 dzień
Wykwaterowanie z hotelu i o godz. 07.35 transfer z hotelu IBIS na lotnisko. Odprawa biletowo – bagażowa, odlot do Cairns o godz. 09.35. Przylot do Cairns o godz. 12.00. Transfer do hotelu, zakwaterowanie od godz. 15.00, czas wolny, nocleg.

7 dzień

Wyjazd z hotelu  na całodniową wycieczkę na Wielka Rafę Koralową z możliwością nurkowania na rafie. W cenie wycieczki obiad oraz sprzęt do nurkowania rekreacyjnego. Czas trwania wycieczki ok. 7 godzin i 320 minut. Powrót do hotelu  w Cairns. Nocleg

8 dzień

Wyjazd z hotelu na całodniową wycieczkę do Kurandy, gdzie znajduje się las równikowy, objęty szczególna ochroną jako rezerwat przyrody. Przejazd kolejką linową nad lasem równikowym a także wizyta w ośrodku kulturowym Aborygenów. Podczas wycieczki obiad. Czas trwania wycieczki ok. 9 godzin i 45 minut. Powrót do hotelu  w Cairns, nocleg.

9 dzień
Wykwaterowanie z hotelu i o godz. 07.45 transfer na lotnisko. Odprawa biletowo – bagażowa, odlot do Ayers Rock o godz. 10.35. Przylot do Ayers Rock o godz. 12.50. Transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie od godz. 15.00. O godz. 20.20 wyjazd z hotelu na ok. 1,5 godzinne podziwianie gwiazd nad nocnym niebem nad Ayers Rock ( możliwość zobaczenia m.in. Krzyża Południa) pod okiem zawodowego astronoma i przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Powrót do hotelu, nocleg.

10 dzień

Wyjazd z hotelu na podziwianie wschodu słońca nad Uluru oraz Kata Tjuta (Olgas). Powrót do hotelu po ok. 5 godzinach. Czas wolny, nocleg.

11 dzień
Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Odprawa biletowo – bagażowa, odlot do Sydney, transfer z lotniska do hotelu , zakwaterowanie, nocleg.
 
12 dzień
Wyjazd ze wskazanego miejsca zbiórki na całodniową wycieczkę do Parku Narodowego Blue Mountains – Gór Błękitnych . W programie wycieczki m.in. wizyta w Parku – sanktuarium koali, z unikalną florą i fauną Australii, jaskinie, formacje skalne, wodospady, przejazd kolejką linową. Nazwa „Góry Błękitne” wzięła się od charakterystycznego błękitnego tła nad górami, które wywoływane jest przez światło, załamujące się w oparach drzew eukaliptusowych. Podczas wycieczki także wizyta na stadionie Igrzysk Olimpijskich 2000. Czas trwania wycieczki ok. 9 godzin i 30 minut. Powrót do Sydney, nocleg

13 dzień
Wyjazd ze wskazanego miejsca zbiórki zwiedzanie Sydney wraz ze słynnym budynkiem opery. Czas trwania wycieczki ok. 5 godzin i 45 minut. Po południu czas wolny. Nocleg.

14 dzień
Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Odprawa biletowo – bagażowa, odlot do Christchurch o godz. 09.10. Przylot do Christchurch, na Wyspę południową Nowej Zelandii o godz. 14.05. Odbiór samochodu na lotnisku w wypożyczalni EUROPCAR. Przejazd i zakwaterowanie w hotelu. Odebranie w recepcji hotelu pakietu informacyjnego wraz z pozostałymi dokumentami podróży przygotowanymi przez lokalne biuro podróży. Po południu samodzielne (spacerem) zwiedzanie miasta - najbardziej angielskiego miasta poza granicami Anglii. Atrakcje : Ogrody Botaniczne, punkt widokowy, historyczne uliczki, prezentacja produkcji błękitnych pereł hodowanych tylko w zimnych wodach południowego Pacyfiku. Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

15 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd z Christchurch do Queenstown (ok. 520 kilometrów) poprzez rozległą równinę Canterbury, leżącą pomiędzy Oceanem Spokojnym a łańcuchem Alp Południowych. Po drodze możliwość podziwiania spektakularnych krajobrazów, m.in. jezioro Tekapo wraz z historycznym kościółkiem oraz statuetką psa – wiernego przyjaciela. Przejazd przez Park Narodowy Mc Kenzie oraz Mt Cook a także przełęcz Linda. Przyjazd do Queenstown, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

16 dzień

Całodniowa wycieczka do Parku Narodowego Fiordland (ok. 550 kilometrów). W programie przejazd wokół jeziora Wakatipu do miejscowości Te Anau – „wrót” do krainy fiordów. Następnie zwiedzanie Parku Narodowego Fiordland, uznawanego za jeden z najpiękniejszych parków świata. Spacer w kierunku jezior Mirror i Chasm a następnie rejs statkiem wzdłuż fiordu aż do Morza Tasmańskiego. Powrót do hotelu w Queenstown. Nocleg.

17 dzień

Po śniadaniu wycieczka do historycznego miasteczka Arrowntown (ok. 100 kilometrów) z zachowaną oryginalną historyczną zabudową z 1860 roku. Spacer brzegiem rzeki Arron i oglądnie miejsc, gdzie kręcone były ujęcia do filmu Władca pierścieni. Powrót do Queenstown. Możliwość zwiedzania miasta oraz korzystania z atrakcji fakultatywnych jak rejs parowcem po jeziorze Wakatipu, wyjazd kolejką linową na „Górę Boba” z przepiękną panoramą miasta itd. Nocleg.

18 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu przejazd na lotnisko w Queenstown. Zwrot samochodu w firmie EUROPCAR. Odprawa biletowo – bagażowa, odlot do Rotorua o godz. 10.25. Przylot o godz. 13.05 do Rotorua - miasta słynącego z gorących źródeł ( gejzerów) z bulgocącymi błotami. Odebranie samochodu w wypożyczalni EUROPCAR na lotnisku w Rotorua i przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Rotorua i okolic rezerwatu termalnego Whakarewarewa z gejzerami, gorącymi źródłami i bulgocącymi błotami oraz rezerwatem ptaka Kiwi. Ok. godz. 18.30 wyjazd do wioski maoryskiej na koncert połączony z tradycyjną kolacją. Powrót do hotelu, nocleg.

19 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd z Rotorua do Auckland (ok. 380 kilometrów). Po drodze wizyta w jaskiniach Waitomo - przepłynięcie podziemną rzeką, podziwianie świetlików. Przyjazd do Auckland, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

20 dzień
Po śniadaniu pół-dniowe zwiedzania Auckland, malowniczego miasta znanego jako „miasto żagli”. Po południu czas wolny na ostatnie zakupy. Nocleg w Auckland

21 dzień

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie, . przejazd na lotnisko. Zwrot samochodu. Odprawa biletowo – bagażowa. Odlot do Frankfurtu.

22 dzień
Przylot do Frankfurtu. Odlot do Warszawy, przylot do Warszawy.

 

>>Więcej informacji o Hong Kongu, Australii i Nowej Zelandii<<

 


Powyżej podane zostały orientacyjne ceny przelotów (od osoby w dwie strony). Są to najniższe możliwe taryfy. Ostateczna cena przelotu zostanie potwierdzona po założeniu imiennej, niezobowiązującej, wstępnej rezerwacji lotniczej.

 

 

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner