Australia 19 dni

 

Kraina kangurów i coala, żyjących w krajobrazie czerwono-fioletowych skał oraz malowniczych dolin, porośniętych zielonymi łąkami i kępami eukaliptusów...

 

 

 

 

 

  • Wyjazd indywidualny
  • Oferta dostępna przez cały rok!
  • Cena od od 14 480 PLN, skalkulowana przy min. 2 osobach!
  • Przy większej ilości osób, atrakcyjniejsza cena!
  • Wszystkie programy układamy według Państwa życzenia!

 

Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę.
Imię i nazwisko*
Proszę podać dane osoby kontaktowej.
Telefon*
Proszę wpisać tylko cyfry
E-mail*
Proszę wpisać poprawny adres email.
Data wyjazdu*
Please select a date when we should contact you.
Długość pobytu
Ilość osób dorosłych
Prosze wpisać cyfrę
Ilość dzieci do 12 lat
Proszę wpisać cyfrę
Dodatkowe informacje
Invalid Input
*
To pole jest wymaganeWarszawa – Paryż – Hong Kong – Sydney - Melbourne – Brisbane - Cairns - Ayers Rock – Alice Springs – Darwin –Sydney– Hong Kong – Frankfurt – Warszawa


 
W ramach programu wyjazdu oferujemy Państwu następujące usługi:
    * Przelot na trasie Warszawa – Paryż – Hong Kong – Melbourne – Brisbane – Cairns – Ayers Rock, Alice Springs – Darwin – Sydney – Christchurch oraz Auckland – Hong Kong – Frankfurt - Warszawa regularnymi liniami lotniczymi LOT & CATHAY PACIFIC & QUANTAS;
    * Przejazdy i transfery prywatnym busem;
    * 26 nocy podczas programu zwiedzania w hotelach 3*, 4* i 5*;
    * Opiekę lokalnego kontrahenta i przewodników w języku polskim;
    * Ubezpieczenie NNW, KL, TK i od chorób przewlekłych podczas pobytu za granicą;1 dzień WARSZAWA – PARYŻ – HONG KONG

Odprawa paszportowo – bagażowa na lotnisku MDL Okęcie w Warszawie najpóźniej na 2 godziny przed odlotem.  Odlot do Hong Kongu.

2 dzień HONG KONG - MELBOURNE
Przylot do Hong Kongu, wylot. Przylot do Melbourne. Transfer z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie oraz nocleg.

3 dzień MELBOURNE

Śniadanie w hotelu a następnie wyjazd na zwiedzanie Melbourne połączone z godzinnym rejsem widokowym po rzece Yarra. W programie między innymi: Ogrody Fitzroy’a, Wioska Kapitana Cook’a, Budynek Parlamentu, Windsor Hotel, Targ Królowej Viktorii, MCG, Rod Laver Arena, Flinders Street Station, Hotel Young & Jackson oraz Katedra Świetego Patryka.
Będzie także możliwość przystanku przy Kawiarni Ogrodów Botanicznych i zobaczenia Kapliczki Pamięci - wspaniałego pomnika wojennego.
Zobaczymy także Port Philip Bay, Rzekę Yarra, Centrum Sztuki oraz zjemy lunch na wieży Eureki, będącej najwyższym budynkiem w Melbourne.

4 dzień MELBOURNE – GREAT OCEAN ROAD
Wyjazd na dwudniową wycieczkę po najbardziej spektakularnym wybrzeżu Australii, zwanym Great Ocean Road. Po drodze zobaczymy słynną na całym świecie plażę Bells, będąco miejscem Mistrzostw Świata w Windsurfingu. Następnie podążymy wzdłu ż Victoria’s Road, żeby dotrzeć do piaskowych plaż Apollo Bay, gdzie zobaczymy monolity 12 Apostołów oraz posłuchamy zapierającej dech w piersiach historii o zatopieniu statku i cudownym przeżyciu Loch Ard’a a także zwiedzimy słynny punkt obserwacyjny Georg’a i Razorback’a. Po dotarciu do tego punktu udamy się na zasłużony nocleg.

5 dzień GREAT OCEAN ROAD – MELBOURNE - BRISBANE
Po śniadaniu będziemy kontynuować zwiedzanie przepięknych okolic Great Ocean Road. Wieczorem powrócimy do Melbourne, skąd odlecimy do Brisbane.
Wylot do Brisbane o godzinie 19.05. Przylot do Brisbane o godzinie 21.15. Po przylocie transfer do hotelu oraz nocleg.

6 dzień BRISBANE – GOLD COAST
“Dreamworld” na Gold Coast jest największym parkiem tematycznym w Australii. Znajdują się tam opcje rozrywki dla wszystkich: od przerażających jazd, zatrzymujących bicie serca do rodzinnych, spokojnych przejażdżek. Na terenie parku można spotkać także różnorodne gatunki fauny i flory od śmiertelnie groźnych węży, morderczych krokodyli, ogromnych kotów po potulne misie koala, niesamowite ptaki i wiele więcej. Po całym dniu w parku powrót na nocleg.

7 dzień BRISBANE - CAIRNS

Rankiem, około godziny 08.45 wyjazd na całodzienne zwiedzanie Brisbane. W programie szerokie zwiedzanie bardzo ciekawego Australijskiego ZOO.
Wieczorem transfer na lotnisko na przelot do Cairns. Wylot z Brisbane o godzinie 19.55. Przylot do Cairns o godzinie 22.20. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

8 dzień CAIRNS - KURANDA
Po śniadaniu wyjazd na całodniową wycieczkę do Kurandy, gdzie znajduje się las równikowy, objęty szczególna ochroną jako rezerwat przyrody. Przejazd kolejką linową nad lasem równikowym a także wizyta w ośrodku kulturowym Aborygenów. Podczas wycieczki obiad. Czas trwania wycieczki ok. 9 godzin i 45 minut. Powrót do hotelu w Cairns, nocleg.

9 dzień CAIRNS – RAFA KORALOWA
O godz. 07.30 wyjazd z hotelu na całodniową wycieczkę na Wielka Rafę Koralową z możliwością nurkowania na rafie. W cenie wycieczki obiad oraz sprzęt do nurkowania rekreacyjnego. Czas trwania wycieczki ok. 9 godzin i 30 minut. Powrót do hotelu w Cairns. Nocleg.

10 dzień CAIRNS – PORT DOUGLAS – FARMA KROKODYLI
Dzisiaj czeka nas całodniowa wycieczka do parku naturalnego, gdzie zjemy śniadanie z ptakami oraz zobaczymy liczne kangury i misie koala.
Następnie udamy się do pięknego Port Douglas oraz zjemy lunch z prawdziwymi, ogromnymi stekami oraz krokodylim mięsem w menu. Zobaczymy także przerażające show z atakiem krokodyli, które jedzą treserowi z ręki. Po zwiedzaniu transfer do hotelu oraz nocleg.

11 dzień CAIRNS – AYERS ROCK - ULURU
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Ayers Rock. Wylo t o godzinie 10.35. Przylot do Ayers Rock o godzinie 12.55. Transfer do hotelu oraz zakwaterowanie. Wieczorem podziwianie zachodu słońca nad Uluru podczas przejażdżki na wielbłądach. Powrót do hotelu, nocleg.

12 dzień AYERS ROCK – KATA TJUTA – ULURU - ALICE SPRINGS

O godz. 05.00 rano wyjazd na podziwianie wschodu słońca nad Uluru, znajdującym się na terenie Parku Narodowego Kata Tjuta, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dla osób chętnych istnieje możliwość wejścia na Uluru – alternatywnie można pospacerować wśród „krwawych’ drzew Uluru.
Po wschodzie słońca przejazd do świętego źródła Mutitjulu a następnie do centrum kulturalnego Kata Tjuta, gdzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o Aborygenach – ich kulturze i zwyczajach oraz obejrzeć wyroby miejscowego rzemiosła.
Powrót do hotelu ok. godz. 11.30. Wykwaterowanie i wyjazd jedna z najbardziej malowniczych tras Australii z Ayers Rock w kierunku Alice Springs ( czas przejazdu ok. 5 godzin). Podziwianie pięknych krajobrazy łańcuchów górskich McDonnell i James Rages. Po drodze wizyta w Olgas, gdzie znajduje się 36 monolitów skalnych, uważanych przez Aborygenów za skamieniałych gigantów a także obiad w lokalnej restauracji. Przyjazd do Alice Springs, zakwaterowanie, nocleg.
 
13 dzień ALICE SPRINGS - DARWIN
Po śniadaniu transfer na lotnisko w Alice Springs. Wylot do Darwin o godzinie 11.55. Przylot do Darwin o godzinie 13.50. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny oraz nocleg.
 
14 dzień DARWIN – PARK KAKADU
Wyjazd na całodzienną wycieczką do najsłynniejszego parku kakadu na świecie. Po tym ponad 400 hektarowym parku poruszać się będziemy specjalnymi minibusami i zobaczymy między innymi: dom nocnych zwierząt, akwarium z noktowizyjnym tunelem, ptaszarnie, ptaki drapieżne a także popłyniemy łodzią do przystani Darwin oraz rzeką Blackmore, odwiedzimy pułapki krokodyli oraz staw krabów błotnych. Po zwiedzaniu powrót do hotelu oraz nocleg.

15 dzień DARWIN – SYDNEY
Po południu transfer na lotnisko w Darwin. Wylot do Sydney o godzinie 15.45. Przylot do Sydney o godzinie 20.30. Transfer do hotelu, zakwaterowanie oraz nocleg.

16 dzień SYDNEY

Po śniadaniu wyjazd z hotelu na całodzienne zwiedzanie miasta. W programie między innymi: Macquarie’s Chair, Królewskie Ogrody Botaniczne, Middle Harbour & The Spit Bridge, Opera w Sydney oraz widok na Milsons Point. Powrót do hotelu, nocleg.

17 dzień SYDNEY – BLUE MOUNTAINS

Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu, ok. godz. 08.45 wyjazd na całodniową wycieczkę do Parku Narodowego Blue Mountains – Gór Błękitnych. W programie wycieczki m.in. wizyta w Parku – sanktuarium koali, z unikalną florą i fauną Australii, jaskinie, formacje skalne, wodospady, przejazd kolejką linową.
Nazwa „Góry Błękitne” wzięła się od charakterystycznego błękitnego tła nad górami, które wywoływane jest przez światło, załamujące się w oparach drzew eukaliptusowych.
Podczas wycieczki obiad. Po powrocie w rejon Sydney możliwość zobaczenia obiektów olimpijskich podczas 40-minutowego rejsu po rzece Parramatta a także wizyta w akwarium w Darling Harbour. Powrót do hotelu w Sydney, nocleg

18 dzień SYDNEY - HONG KONG
Po śniadaniu, transfer na lotnisko, odprawa biletowo-bagażowa, wylot do Europy.

19 dzień HONG KONG – FRANKFURT - WARSZAWA
Odlot do Warszawy o godz. 09.15, przylot do Warszawy.

 

>>Więcej informacji o Australii<<

 


Powyżej podane zostały orientacyjne ceny przelotów (od osoby w dwie strony). Są to najniższe możliwe taryfy. Ostateczna cena przelotu zostanie potwierdzona po założeniu imiennej, niezobowiązującej, wstępnej rezerwacji lotniczej.

 

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner