Kambodża- Tajlandia + Phuket 17 dni

 

Kambodża- ten niezwykle ciekawy kraj jest jednym z najbardziej doświadczonych przez historię. Burzliwe czasy wojen domowych, najazdów i eksperymentów społecznych zniszczyły w dużej mierze jego historię i gospodarkę...

 


 

 

  • Wyjazd indywidualny.
  • Oferta sprawdzona przez naszych Klientów,  dostępna przez cały rok!
  • Cena od 10 890 PLN, skalkulowana przy min. 2 osobach!
  • Przy większej ilości osób, atrakcyjniejsza cena!
  • Wszystkie programy układamy według Państwa życzenia!

 

Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę.
Imię i nazwisko*
Proszę podać dane osoby kontaktowej.
Telefon*
Proszę wpisać tylko cyfry
E-mail*
Proszę wpisać poprawny adres email.
Data wyjazdu*
Please select a date when we should contact you.
Długość pobytu
Ilość osób dorosłych
Prosze wpisać cyfrę
Ilość dzieci do 12 lat
Proszę wpisać cyfrę
Dodatkowe informacje
Invalid Input
*
To pole jest wymaganeTajlandia - Kambodża Angkor Wat – Phuket - Bangkok - KanchanaburiW ramach ceny imprezy zapewniamy Państwu następujące usługi:

    * Przelot na trasie Warszawa – Wiedeń– Bangkok i v.v. samolotem rejsowym linii lotniczych AUSTRIAN AIRLINES;
    * przelot na trasie Bangkok – Siem Reap – Phuket – Bangkok samolotem rejsowym linii lotniczych BANGKOK AIRWAYS;
    *  wszystkie transfery lotniskowe w Tajlandii i Kambodży ( serwis prywatny );
    *  program turystyczny w Tajlandii i Kambodży według niżej zamieszczonego (serwis prywatny);
    * wszystkie wstępy do zwiedzanych obiektów;
    *  4 noce ( 3 pełne noclegi + gwarantowane przedłużenie doby hotelowej w dniu wyjazdu) w Bangkoku w wybranym hotelu – zakwaterowanie w pokoju kategorii podstawowej:
      a/ ROYAL ORCHID SHERATON 4*+ ze śniadaniami
      b/ CENTURY PARK 3*+ ze śniadaniami
    * 3 noce w Siem Reap w wybranym hotelu – zakwaterowanie w pokoju kategorii podstawowej :
      a/ SOKHA ANGKOR HOTEL 5* ze śniadaniami
      b/ BOREI ANGKOR 4* ze śniadaniami
    * 8 nocy wypoczynku na Phukecie w wybranym hotelu – zakwaterowanie w pokoju kategorii podstawowej :
      a/ KATATHANI RESORT – THANI WING 5* ze śniadaniami
      b/ KATATHANI RESORT – BHURI WING 4* ze śniadaniami
    * ubezpieczenie z tytułu kosztów leczenia podczas pobytu za granicą do wys. 30 000 EUR oraz TK i chorób przewlekłych;
    * dodatkowo 1 kolacja i dwa obiady podczas programu turystycznego w Bangkoku;
    * opieka przedstawiciela lokalnego biura podróży i przewodników lokalnych w języku angielskim;
    * jednokrotna wizę turystyczna do Tajlandii ( wiza otrzymywana jest w Ambasadzie Tajlandii w Warszawie; wymagany jest paszport z min. 6 miesięcznym terminem ważności i z min. jedną całą wolną stroną oraz 1 fotografia.
 

1 dzień
odprawa paszportowo – bagażowa na lotnisku MDL Okęcie w Warszawie najpóźniej na 2 godz. przed odlotem. Odlot do Wiednia o godz. 19.35. Przylot do Wiednia o godz. 20.55. Odlot do Bangkoku o godz. 23.20

2 dzień
przylot do Bangkoku o godz. 14.20 (czasu lokalnego). Odlot do Siem Reap o godz. 17.40. Przylot do Siem Reap o godz. 19.00. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

3 dzień
po śniadaniu całodniowe zwiedzanie zabytków zlokalizowanych w pobliżu Siem Reap a stanowiących pozostałości dawnego królestwa Khmerów. Wizyta w kompleksie świątynnym Angkor Wat, uznawanym za jeden z architektonicznych cudów świata.

Świątynia ANGKOR WAT –
dedykowana hinduistycznemu Bogu Wisznu – wybudowana została w XII wieku stanowi część kompleksu Angkor, obejmującego łącznie obszar ok. 400 kilometrów kwadratowych i wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Po południu zwiedzanie świątyni TA PROHM
jednej z największych atrakcji Angkoru. W mury i budynki tej świątyni wrosły bowiem ogromne drzewa i egzotyczna roślinność, z której świątynia specjalnie nie została oczyszczona. Oczom zwiedzających ukazuje się zatem taki sam widok, jaki zobaczyli europejscy odkrywcy Angkoru w roku 1860. Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień
po śniadaniu wycieczka łodzią po jeziorze TONLE SAP ( Wielkie Jezioro) , którego niezwykłą właściwością jest fakt, że w porze deszczowej powiększa ono swój obszar 7-krotnie. Podczas wycieczki możliwość podglądania życia mieszkańców lokalnych wiosek rybackich oraz ekosystemu typowego dla centralnej Kambodży.

Następnie powrót na teren kompleksu Angkor i zwiedzanie ANGKOR THOM - niegdyś królewskiego miasta imperium Khmerów, zajmującego powierzchnię 10 kilometrów kwadratowych, do którego prowadzi 5 monumentalnych bram. Wewnątrz miasta znajduje się wiele piennych zabytków kultury khmerskiej ze świątynia BAYON w centrum. Powrót do hotelu, nocleg.

5 dzień

po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Oprawa biletowo – bagażowa. Odlot na Phuket o godz. 09.50. Przylot na Phuket o godz. 13.05 (przelot z międzylądowaniem w Bangkoku). Transfer do hotelu, zakwaterowanie od godz. 15.00

6 - 11  dzień

pobyt wypoczynkowy; możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnychHOTEL KATA THANI PHUKET BEACH RESORT & SPA 5*

 


Położenie:
kompleks hotelowy składa się z dwóch części: THANI WING 5*, położonej najbliżej plaży oraz sąsiadującej z nią części BHURI WING 4*. Oferta katalogowa obejmuje zakwaterowanie w części THANI WING. Jako jeden z nielicznych na Phukecie położony jest bezpośrednio przy jednej z najładniejszych plaż o nazwie Kata Noi. Znajduje się w południowej części wyspy, w odległości około 50 minut jazdy od lotniska. Hotel zajmuje duży obszar ogrodów ciągnących się wzdłuż plaży obramowanej drzewami palmowymi i składa się z 3 piętrowych budynków.

Do dyspozycji gości:
4 restauracje (w tym włoska, tajska, międzynarodowa oraz specjalizująca się w rybach, owocach morza i stekach), 2 bary, w tym jeden przy basenie, serwujący również lekki e przekąski, 3 baseny (w tym 2 z jacuzzi, małymi wodospadami i słoną wodą), sauna, oświetlone korty tenisowe, centrum nurkowania, siłownia, stoły do tenisa stołowego, salon masażu i centrum odnowy biologicznej SPA, wypożyczalnia samochodu, salon fryzjerski, kantor, biblioteka, klub dla dzieci. W pobliżu hotelu znajduje się 18 dołkowe pole golfowe oraz mała stadnina koni.

Pokoje:
część THANI RESORT 5* oferuje zakwaterowanie w 265 pokojach w trzech różnych kategoriach. Pokoje typu GRAND SUITE (o powierzchni 75 metrów kwadratowych, z widokiem na morze, przestronna łazienką i elegancką częścią wypoczynkową) dostępne na zamówienie i za dopłatą.

Kategoria lokalna: 5 gwiazdek

Wyżywienie: śniadania w formie bufetu, możliwość wykupienia kolacji13 dzień
po śniadaniu, o godz. 11.00 wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Odprawa biletowo – bagażowa. Odlot do Bangkoku o godz. 13.50. Przylot do Bangkoku o godz. 15.10. Transfer do hotelu w centrum miasta (ok. 1,5 godziny). Zakwaterowanie.
Około godz. 19.30 transfer z hotelu na tajską kolację serwowaną podczas rejsu po Chao Phraya – Rzece Królów. Powrót do hotelu, nocleg.

14 dzień

śniadanie w hotelu. O godz. 08.00 wyjazd z hotelu na całodniowe zwiedzanie Bangkoku połączone z obiadem w lokalnej restauracji.
W programie wycieczki m.in. rejs po kanałach rzeki Chao Phraya, oglądanie malowniczej Świątyni Świtu, zwiedzanie kompleksu Pałacu Królewskiego ze świątynią Szmaragdowego Buddy, świątynia Złotego Buddy, wielki posąg Odpoczywającego Buddy, panorama miasta ze szczytu Złotej Góry. W programie i cenie wycieczki także relaksujący 30-minutowy tradycyjny tajski masaż. Powrót do hotelu, nocleg.

15 dzień
po śniadaniu całodniowa wycieczka - wyjazd z Bangkoku w kierunku prowincji Kanchanaburi – jednej z najbardziej malowniczych prowincji Tajlandii.
Samo miasteczko Kanchanaburi, założone w XIX jako fortece obronna, sławę zyskała dopiero dzięki filmowi „Most na rzece Kwai”. Wizyta na cmentarzu jeńców wojennych z czasów drugiej wojny światowej ( szacuje się, że budowa mostów i linii kolejowych w tym rejonie śmiercią przypłaciło ok. 120 tysięcy ludzi). Zwiedzanie muzeum jeńców wojennych JEATH, które powstało jako replika baraków, w których mieszkali i zawiera cenna ekspozycje osobistych pamiątek i świadectw tamtych czasów. Podczas wycieczki obiad.
Po obiedzie wizyta w Wat Pa Luang – małym buddyjskim klasztorze, zwanym „ Świątynią Tygrysa”. Powrót do Bangkoku, nocleg.

16 dzień
śniadanie w hotelu. Dzień wolny na ostatni spacer i zakupy, z których słynie Bangkok. Ok. godz. 19.30 wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Odprawa biletowo – bagażowa, odlot do Wiednia o godz. 23.55

17 dzień
przylot do Wiednia o godz. 05.35 ( czasu lokalnego). Odlot do Warszawy o godz. 08.10. Przylot do Warszawy o godz. 09.35.
ROZKŁAD LOTÓW JEST PRZYKŁADOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.


Cena nie zawiera :

• Wizy do Kambodży ( wiza otrzymywana jest na lotnisku, wymagane są 2 fotografie, min. 6 miesięczna ważność paszportu i min. 1 cała wolna strona w paszporcie) – 20 USD od osoby
• Międzynarodowej taksy wylotowej z Kambodży – 25 USD od osoby ( opłata na lotnisku)
• Zwyczajowych napiwków dla bagażowych i przewodników lokalnych
• Napojów do posiłków innych niż śniadane.Powyżej podane zostały orientacyjne ceny przelotów (od osoby w dwie strony). Są to najniższe możliwe taryfy. Ostateczna cena przelotu zostanie potwierdzona po założeniu imiennej, niezobowiązującej, wstępnej rezerwacji lotniczej.

 

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner