Francja autokarem - Apartamenty 3* w Valfrejus Z KARNETEM W CENIE!!Francja- Sabaudia- Valfrejus- 3 Valles!

 

 

 

 

 

 

 

TERMIN I CENA

 

  27.12 - 05.01
 1950 PLN SYLWESTER
 10.01 - 19.01
 1250 PLN
 24.01 - 02.02
 1350 PLN
 07.02 - 16.02
 1350 PLN
 14.03 - 23.03
 1350 PLN
 28.03 - 06.04
 1190 PLN


 ZAPYTAJ O DODATKOWE TERMINY!

 

 

Wyjazdy co tydzień, w każdy piątek z kilkudziesięciu miast w Polsce!
Możliwy również dojazd własny!


Cena za osobę w apartamencie 6-osobowym.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY I TERMIN, KTÓRY CIĘ INTERESUJE!

 

Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę.
Imię i nazwisko *
Proszę podać dane osoby kontaktowej.
Telefon *
Proszę wpisać tylko cyfry
E-mail *
Proszę wpisać poprawny adres email.
Data wyjazdu *
Please select a date when we should contact you.
Długość pobytu
Ilość osób dorosłych
Prosze wpisać cyfrę
Ilość dzieci do 12 lat
Proszę wpisać cyfrę
Dodatkowe informacje
Invalid Input

 

ZAKWATEROWANIE: 7 noclegów w apartamentach,

WYŻYWIENIE: we własnym zakresie (aneks kuchenny),

TRANSPORT: autokar komfortowy,

SKIPASS 6-dniowy "Valfrejus", lub możliwość wykupienia za dodatkową opłatą 95 zł karnetu ESKI-MO; Możliwość rozszerzenia karnetu na Val Thorens za dodatkową opłatą ok. 21 euro/dzień;
 


Valfréjus to przepięknie zlokalizowana miejscowośd położona w otoczeniu lasów modrzewiowych, usytuowana nieopodal słynnego regionu narciarskiego "3 Vallées''. Zróżnicowane trasy narciarskie i możliwośd jazdy w głębokim śniegu czynią tą miejscowośd atrakcyjnym miejscem dla amatorów sportów zimowych. W Valfréjus przeważają łatwe i średnio trudne trasy narciarskie, chod nie brak również kilku tras czarnych i snowparku. Cudowna trasa zjazdowa prowadząca przez las kooczy się w centrum miejscowości. 12 wyciągów wwozi na pewne śniegowo tereny na wysokości 2.737 m i łączy ze sobą trasy o długości 65 km. Dodatkowo 76 urządzeo do sztucznego naśnieżania zapewnia wyśmienite warunki. Nie lada gratką dla amatorów białego szaleostwa jest też możliwośd poszerzenia karnetu narciarskiego na Val Thorens/Les 3 Vallées. Oddalona od Valfréjus o zaledwie 18 km stacja Orelle dzięki gondoli Les 3 Valées Express daje łatwy i szybki dostęp do jednego z najsłynniejszych regionów na świecie jakim są Trzy Doliny.

VALFRÉJUS -
stacja narciarska położona jest 7 km od Modane w dolinie Maurienne, niedaleko Masywu La Vanoise. Ta piękna miejscowośd, usytuowana nieopodal włoskiej, granicy na wysokości 1550 m.n.p.m. unikając masowego napływu turystów zachowała swój szczególny urok. Centrum miejscowości rozłożone jest w kształcie podkowy, co umożliwia zjazd z nartostrad bezpośrednio na tarasy przytulnych barów i kafejek. Dodatkowo czeka na Paostwa kilka restauracji oferujących dania francuskie i włoskie, a także specjalności regionu Sabaudii. W centrum znajduje się plac, na którym można jeździd na łyżwach, grad w hokeja. Valfrejus posiada dośd dobrze rozbudowaną bazę komercyjno-rozrywkową. Każdego tygodnia na placu de Bergeres organizowany lokalny jarmark daje możliwośd zaopatrzenia się w tradycyjne specjały regionu Sabaudii, w tym słynne sabaudzkie sery Beaufort oraz Reblochon. Natomiast centrum rozrywkowo-edukacyjne, zlokalizowane w Maison du Thabor, poprzez organizację koncertów, dyskotek, wystaw czasowych stara się zachęcid Paostwa do dalszego aktywnego spędzenia czasu po szaleostwach na stoku. Klimat sabaudzkich drewnianych chaletów wkomponowanych w ośnieżone szczyty, otoczenie lasów modrzewiowych oraz przepiękna iluminacja stacji sprawiają, iż Valfréjus tworzy jedyną w swoim rodzaju magiczną atmosferę, której nie znajdziemy w innych stacjach.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYP ZAKWATEROWANIA:
Rezydencja 3* usytuowana jest bezpośrednio przy stoku narciarskim Zjazd na nartach możliwy jest prawie pod same drzwi, a wyciągi, sklepy, restauracje i bary znajdują się w odległości ok. 100 m. W cenę wliczone jest korzystanie z sauny oraz Sali fitness. Dostęp do darmowego Internetu w holu recepcji.

STUDIO 2-osobowe - pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą, aneks kuchenny, łazienka.
APARTAMENT 4-osobowy - pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą, pokój sypialny z podwójnym łóżkiem lub łóżkiem piętrowym, aneks kuchenny, łazienka.
APARTAMENT 6-osobowy - pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą, pokój sypialny z podwójnym łóżkiem lub łóżkami pojedynczymi, pokój sypialny z łóżkiem piętrowym lub 2 pojedynczymi, aneks kuchenny, łazienka.

   
CENA NIE OBEJMUJE:

- obowiązkowego ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże (KL, NNW, bagaż, Koszty Ratownictwa) - opłata obligatoryjna 40 zł/os./10 dni;
- dodatkowego zalecanego ubezpieczenia narciarskiego SIGNAL IDUNA SKI - obejmującego Odpowiedzialnośd Cywilną, Sprzęt Sportowy - w cenie 35 zł/os./6 dni - tylko za wcześniejszym zgłoszeniem i opłaceniem w biurze;
- obowiązkowego depozytu w wysokości: 260 Euro za apartament - opłatę należy uiścid w dniu przyjazdu gotówką, natomiast zwracana jest w dniu wyjazdu po stwierdzeniu braku jakichkolwiek usterek bądź zniszczonego;
- bielizny pościelowej w apt. 3*- dopłata ok. 8 Euro (tylko za wcześniejszym zgłoszeniem w biurze) lub możliwośd zabrania własnej;
- obowiązkowej taksy klimatycznej ok. 10 Euro od osoby za pobyt;
- sprzątania koocowego - 55 Euro apt. 2-osobowy, 75 Euro apt. 4,6-osobowy (nie dotyczy kuchni) - opłata pobierana jest z kaucji w przypadku nie posprzątania apartamentu we własnym zakresie.


INFORMACJE DODATKOWE:

- Podany ROZKŁAD apartamentów może się różnid nieznacznie w zależności od rezydencji.
- ZALECANE jest zabranie środków czystości oraz środków higienicznych, gdyż apartamenty nie są w nie zaopatrzone.
- Dopłata za niewykorzystane miejsce w apartamencie uzależniona jest od terminu wyjazdu- INFORMACJA W BIURZE !!!
- ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH ODBYWA SIĘ OD GODZ. 16.00-17.00, NATOMIAST WYKWATEROWANIE W GODZ. 09.00-10.00


TRANSPORT:
Istnieje możliwość transportu z KAŻDEGO MIASTA W POLSCE - informacja w biurze. Miejsce wsiadania do potwierdzenia u Organizatora.
Na trasach dojazdowych biuro zastrzega sobie możliwość podstawienia pojazdu zastępczego (np. mikrobusu, samochodu osobowego) w przypadku małej liczby osób zgłoszonych z danego przystanku. Przejazdy antenowe dla minimum 4 osób, w zależności od miasta - informacja w biurze. W przypadku tras antenowych po Polsce - *dla obozów młodzieżowych - osoby dowożone są przez kierowcę. W przypadku braku minimalnej ilości osób wsiadających w danym mieście antenowym połączenie takie może zostać odwołane - najpóżniej 3 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.
Brak podania miejsca wsiadania na zgłoszeniu uczestnictwa w imprezie oraz wszelkie zmiany miejsca wsiadania bez uzgodnienia mogą spowodować nie zabranie uczestnika bez zwrotu kosztów imprezy (autokar zatrzymuje się na poszczególnych przystankach tylko jeżeli są zgłoszone osoby wsiadające!).


Usługa przewozu autokarem obejmuje przewóz osoby wraz z jednym kompletem sprzętu narciarskiego lub snowboardowego oraz jednej sztuki bagażu (do 20 kg) oraz bagażu podręcznego (do 5 kg). Istnieje możliwość zabrania nadbagażu (np. dodatkowej pary nart lub deski snowboardowej) - za dopłatą, po wcześniejszym uzgodnieniu (min. 1 tydzień przed planowanym wyjazdem).


W trakcie przejazdu możliwe są przesiadki na trasie oraz oczekiwanie na współpasażerów.


NASZA OPINIA:

- świetne warunki zimowe
- wygodne apartamenty

Atrakcje:

bezpłatny basen, bezpłatne lodowisko, sklepy, restauracje, bary, 112 km zróżnicowanych pod względem stopnia trudności tras zjazdowych, możliwość wypadu do regionu "Trzech Dolin". W miejscowości wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

 

71 364 00 17 tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner